vip araç zırhlama
Vip Araç Zırhlama

Güvenlik önlemleri almak ve aracınızı korunaklı hale getirmek istiyorsanız araç zırhlama hizmetiyle tanışabilirsiniz.

GTİ 25 yılı aşkın bir süredir müşteri talepleri ve araçların marka ve modeline uygun olacak şekilde kişi veya kurumlara özel araç zırhlama hizmeti sunuyor. Güvenlik uygulamaları sırasında kullandığımız ürünlerin tamamı her türlü güvenlik testinden başarılı olduktan sonra araçlarınızdaki yerini almaktadır.

Araçlarınızın zırhlandırılması konusunda isteğinize bağlı olarak BR2 ile  BR7 arasında istediğiniz seviyelerde işlem yapılmaktadır. Zırhlama malzemelerimiz sizlerden gelen talepler doğrultusunda belirlenmektedir. Aracınızın türüne göre balistik zırh çeliği veya kompozit malzemeler arasından bir seçim yapılarak ihtiyacınıza uygun olacak bir çözüm belirlemek için ekiplerimiz projenizi oluşturur. Sonrasında güvenlik uzmanları ve sizin de onayınız ile aracınızın zırhlandırma işlemleri yapılır.  

 

Çeyrek Asırlık Tecrübe ile

 

Araç zırhlama çalışmalarında öncelikle zırhlanmasını istediğiniz aracın teknik verileri dikkate alınır. Sonrasında uzmanlarımız teknik özellikleri göz önüne alarak sizlere zırhlama önerileri sunar. Sizden gelen talepleri de dikkate alarak detaylar belirlenir. Daha ileri güvenlik ve koruma uygulamaları talep ediyorsanız aracın tasarımı ve teknolojisine uygun olarak farklı yerleştirme işlemleri kullanılabilir.

 

Aracınızın sürüş özelliklerinin de korunması adına motor gücü, süspansiyon ve fren sistemi gibi detaylarına bakarak kısa süre içinde güvenli bir araç üretilmesi mümkündür. Çalışmalarımız sonrasında dışarıdan aracın zırhlı olduğu anlaşılmayacağı için özel önlem aldığınızı sizden başka biri anlayamaz. Proje neticesinde ileri seviye güvenlik tedbirleri ile aracınızın cinsi ve modeline uygun zırhlama çalışmaları profesyonelce sağlanmış olur.

 

en konforlu vip araç dizaynı
Güvenli ve Konforlu

Sizlere özel olarak yaptığımız zırhlama çalışmalarında temel amaç güvenli bir ortam oluşturmaktır. Bu amaçla makam araçlarınıza ya da günlük kullandığınız araçlara zırhlama çalışmaları yapılmaktadır. En dayanıklı malzemeleri kullanan ekibimiz güvenli bir yaşam alanı oluşturmak adına birinci sınıf malzemelerle çalışmaktadır. Dünya standartlarına uygun kalitemiz ile birlikte aracınıza en uygun estetik tasarımları da ekliyoruz.

Konforlu bir araç ortaya çıkarmak istiyorsanız araç zırhlama çalışmalarımıza ek olarak ergonomik ve pratik bir araç tasarımı da oluşturulabilmektedir. Zırhlama işleminde araçlarınıza ilave olacak ağırlık sebebiyle amortisörler, helezonlar ve diskler ile güçlendirilmesi gerekmektedir. Ayrıca yolcu kabinlerinde de balistik cam uygulamaları gibi güçlendirme çalışmaları uygulanmaktadır.

Aracınızdaki tehdit seviyesi, aracın özellikleri ve sizin istekleriniz doğrultusunda uluslararası standartlara uygun şekilde zırhlama çalışmaları yapılırken konforunuzu arttıracak farklı vip uygulama seçenekleri de sunulabilmektedir. Zırhlama çalışması yapılan araçlarda güçlendirme konusunda sunduğumuz güvenlik çözümleri gibi konfor ve estetik açıdan aracınıza ve yolculuğunuza değer katacak uygulamalarımız da ilginizi çekebilir.  

 

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.