Kurumsal

gti vip araç dizayn
GTİ Vip Dizayn

Dünyanın heryerindeki müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyerek; 25 yıllık deneyim ile üst düzey konfor ve güvenlik sağlayan prestijli VIP araçları kullanım amacına en uygun şekilde dizayn ediyoruz.

1997 yılında zırhlı araç üretmek amacı ile İstanbul'da kurulan GTİ kurumsal müşterilerinden gelen talepler üzerine banka araçları üzerine yoğunlaşmış ve Türkiye'nin Zırhlı Para Nakil araçları üreticisi haline gelmiştir.

 
Uygulama alanınına göre GTİ BR4, BR6, BR7 seviyelerinde gerek balistik çelik, gerekse kompozit malzeme kullanarak zırhlama yapabilen GTİ müşteri beklentilerine bağlı olarak uzun yıllardır içinde olduğu otomotiv sektörüne malzeme ve üretim tecrübesini de ekleyerek vip araç dizaynı konusunda da uzmanlaşmıştır.
vip dizayn firması
Engin Deneyim

Gti Vip Dizayn markası ile sunduğumuz hizmetler ile araçlarınızda üst düzey prestij, konfor ve güvenlik sağlamak için çalışıyoruz

Çeyrek asırdır binlerce araç ve yüzlerce müşterisi için yüksek standartlarda çözümler üreten GTİ, bu tecrübe ile hizmetlerini sürekli geliştirerek daha gelişmiş sonuçlar üretmek için çalışmaktadır.

 

Yüksek Kalite


GTİ Vip Dizayn dünya standartlarındaki kalitesi ile vip araçlar için prestij, konfor ve güvenlik sağlamaktadır.

 

Misyon & Vizyon


İnsan odaklı yaklaşım ile tüm müşterilerinin prestij, konfor ve güvenlik beklentilerine kusursuz çözüm sunmayı misyon edinen GTİ, güçlü marka imajını uluslarası düzeyde de pekiştirebilmek için hergün daha iyiyi hedefliyor.

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.