vip araç dizayn hizmeti
Vip Araç Dizayn

Son dönemlerde ülkemizde konforlu araç sayısında büyük bir artış yaşandı.

Lüks uygulamalar yapan firmalardaki artıştan sonra Vip araç dizaynı giderek büyüyen bir sektör haline geldi. Özellikle organizasyon şirketleri tarafından sıklıkla tercih edilen özel araç oluşturma işlemi günümüzde kişisel kullanıcıların da ilgisini çekmektedir. Gti Vip Dizayn olarak bu bağlamda makul fiyat anlayışı ile istediğiniz marka araçları sizler için prestijli, konforlu ve güvenli şekilde dizayn ediyoruz.

Vip araçlar sanatçılar için yapılan organizasyonlara, özel tanıtım geceleri ve günlük kişisel ihtiyaçlar için ideal bir tercihtir. Profesyonel ekibimiz hayal ettiğiniz aracı tasarlayıp sizin istediğiniz detaylarla ortaya çıkarıyor. Bir araçtan bekleyebileceğiniz en keyifli ortamı sizler için tasarlıyoruz.

Ergonomik ve Minimal Tasarımlar

 

Aracınızın yapısına uygun ergonomik tasarımları özel tasarımcılarımız oluşturuyor. Sizlerden gelen talepleri dinleyen tasarımcılarımız istediğiniz yapıya uygun ergonomik bir tasarımı kısa süre içinde ortaya çıkarıyor. Ekiplerimiz birinci sınıf malzemeler kullanarak istediğiniz detaylar titizlikle planlanıyor.

Aracınızda her detayı düşünen ekiplerimiz minimal tasarımlarla bir araca sığdırabilecekleri her şeyi en özenli şekilde konumlandırmaktadır. Özel oturma alanlarından dinlenme alanlarına, mini buz dolabından  LED TV’ye kadar birçok detay araçlarımızda sizleri bekliyor olacak.

 

en iyi vip araç tasarım örnekleri
Tarzınızı Yansıtın!
 
Vip araç dizaynı hizmetimizde tarzınızı yansıtacak çözümleri sunuyoruz. Sizlere isterseniz tamamen modern dokunuşlarla aradığınız lüksü veriyoruz. İsterseniz de retro bir tarz ortaya çıkarıyoruz. Ancak daha özel bir çalışma istiyorsanız modern çizgilere retro dokunuşlar ekleyerek şık ve tarzınızı yansıtan özel bir konsept tasarlayabiliriz.

Araçlarda aradığınız tüm detayları düşünen ekibimiz kullanım amacınıza uygun bir tasarım gerçekleştiriyor. Kişisel amaçlarla kullanacaksanız masaj koltuğu, uydu alıcısı, açılıp kapanan TV bölümü, internet bağlantısı, size özel dinlenme ve uyuma alanları ortaya çıkartıyoruz.  Organizasyon amacıyla oluşturacaksanız işlevselliği ön plana alan tasarımcılarımız ferah oturma alanları, oturma alanlarına yakın buzdolabı ve mini ekranlar, çalışma masası veya özel uyku alanları gibi birçok detayı tasarıma ekliyor.

Güvenli ve kaliteli bir tasarım arıyorsanız profesyonel ekibimizle tanışın. Evinizde bulabileceğiniz konforu yaşamak istiyorsanız ekibimiz sizler için hedeflediğiniz vip araç dizaynı çalışmasını kolayca üretebilir. Daha önceki çalışmalarımızı da inceleyerek bu sektördeki deneyimimize tanık olabilirsiniz. Lüks, kusursuz, tarzınızı yansıtacak çözümler için bizimle tanışın.

 

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.